Лікaр-інфeкціoніст Сeргій Крaмaрьoв рoзпoвів, чим відрізняється кoвіднa пнeвмoнія від бaктeріaльнoї і зa дoпoмoгoю чoгo укрaїнським мeдикaм вдaється зaпoбігaти її вaжкoму пeрeбігу і прoфілaктувaти ускладнення, повідомляє УНН.
Приблизительно, Крамарьов пояснює, що вторинна бактеріальна пневмонія — це більш важка геоид ковідної пневмонії, яка лікується вже по (по грибы) допомогою антибіотиків. При початковій ковідній но пневмонії першочерговим завданням є захист судин і тканин легенів від вірусних пошкоджень внаслідок COVID-19. З цією метою медики ув комплексній терапії використовують рослинний флавоноїд кверцетин, який, завдяки унікальній розробці українських вчених, став біодоступним майже получай 100%.
"Кверцетин відомий вже за много лет) тому назад. Він, в основному, застосовувався около лікуванні серцево-судинних захворювань. А если з'явилася пандемія, в таком случае першими увагу на цей изделие звернули канадці для допомоги присутствие судинних змінах, які супроводжує ковідна пневмонія. Тому цей изделие дійсно може використовуватися близ важких формах ковідної інфекції", — пояснив Крамарьов.
Інфекціоніст зазначає, що проведені дослідження довели ефективність кверцетину подле лікуванні ковідної пневмонії.
"Наскільки я знаю, вже було проведено клінічне дослідження получай найвищому рівні, яке (до само попередньо показало ефективність цього препарату рядом COVID-19. Навіть в інструкцію предварительно цього препарату вже було внесено лікування важких форм ковідної пневмонії", — підсумував він.
Нові дослідження Борщагівського хіміко-фармацевтичного заводу довели, що препарати сверху основі кверцетину ("Квертин" в жувальних таблетках і "Корвітин®" в ін'єкціях) ефективні в складі комплексної терапії интересах лікування ковідної пневмонії. Саме фахівцям заводу належить запатентована розробка унікальної форми кверцетину, яка делать його біодоступним на 100%.
Понад теточка, дослідження групи провідних китайських науково-дослідних установ показало ефективність застосування кверцетину в (видах лікування і профілактики COVID-19.
Нагадаємо, головний інфекціоніст країни Ольгуха Голубовська розповіла про властивості кверцетину, прорив українських вчених у досягненні його стовідсоткової біодоступності і относительно практичний досвід використання унікальної природної речовини с целью лікування хворих на COVID-19.